Хітлайн в Ірландії: місцеві традиції у поєднанні з широкими можливостями холодильних меблів

//Хітлайн в Ірландії: місцеві традиції у поєднанні з широкими можливостями холодильних меблів

«Смарагдовий острів»– так часто називають Ірландію за її неймовірну пишну рослинність, а любов ірландців до природи знаходить своє відображення і в гастрономічних пристрастях. Особливе місце на столах займають овочі та фрукти, а їх свіжість та якість стають першочерговими при виборі продуктів.

У липні Хітлайн зробив відвантаження овочевих вітрин «Louisiana VF», «Indiana VF» та промо вітрин «Virginia self». Опрацьована конструкція дозволила з легкістю провести монтаж партнером в Ірландії, а нейтральний стиль вітрин дав можливість реалізувати свої дизайнерські рішення.

Пристінна вітрина «Louisiana VF» є незмінним вибором магазинів, в асортименті яких переважають свіжі овочі та фрукти. Оригінальна конструкція внутрішнього стелажа на колесах створює додаткову зручність для персоналу, дозволяючи розкладати весь асортимент безпосередньо у підсобному приміщенні, не порушуючи роботу в залі, та легко транспортувати стелаж до місця його експозиції.

Холодильна вітрина «Indiana VF» є досить універсальною, тому що може використовуватися і як пристінна, і у вигляді острова з торцевими неохолоджуваними елементами.

Промоціональная вітрина «Virginia Self» ідеально підходить для будь-якого торгового простору за рахунок своєї мобільності.

Indiana VF 130/140
Virginia self 115/85
Indiana VF 130/140
Indiana VF 130/140