Співпраця JIP та Хітлайн триває

//Співпраця JIP та Хітлайн триває

Новий супермаркет JIP, який нещодавно відкрив свої двері у Чехії, – черговий спільний проект Хітлайн та RN Servis з постачання холодильного обладнання. Відомий фірмовий дизайн магазина так само вражає покупців своєю оригінальністю, а холодильні меблі Хітлайн, що гармонійно доповнюють інтер’єр, служать гарантом стабільного охолодження.

Лінії холодильний вітрин «Missouri М PS» забезпечують ідеальної огляд м’ясних та сирних продуктів, зберігаючи їх смакові якості максимально довго. Дерев’яні панелі, що встановлені на обладнанні, роблять лінії вітрин невід’ємною частиною інтер’єру торгової зали.

Кондитерська вітрина «Missouri М patisserie», яка спеціально створена для представлення тістечок та тортиків, досконало передає всю апетитність солодкої експозиції.

Широкий асортимент продуктів представлений в пристінних вітринах «Indiana М D», оснащених енергозберігаючими дверима. Бездоганні технічні характеристики та доведена надійність роблять модель високо затребуваною у рітейлерів.

Для демонстрації та продажу заморожених продуктів були встановлені низькотемпературні пристінні вітрини «Indiana LT». Ідеальне співвідношення габаритів та корисного об’єму дозволяє встановлювати дані вітрини у торгових залах магазинів будь-яких форматів.

 

Missouri M patisserie PS 130, Missouri M PS
Missouri M patisserie PS 130, Missouri M PS
Missouri M PS
Indiana M, Indiana LT
Indiana LT
Indiana M, Indiana LT
Indiana M
Indiana M
Супермаркет JIP