«ФАЙНО Дискаунтер!» – новий магазин від рітейлера з холодильними меблями Хітлайн

//«ФАЙНО Дискаунтер!» – новий магазин від рітейлера з холодильними меблями Хітлайн

«ФАЙНО Дискаунтер!»‎ – новий проект локальної мережі супермаркетів «Файно маркет» – вибрав енергоефективне обладнання виробництва Хітлайн для найкращої демонстрації товарів.

До групи постачання увійшли гастрономічні пристінні вітрини під виносне холодопостачання «Indiana M» та «Indiana M D», які стали оптимальним рішенням для продуктивного використання торгового простору.

М’ясний відділ був оснащений холодильною вітриною «Missouri М» у елегантному кубічному дизайні. Особливості конструкції вітрини надають покупцям широкий огляд викладки товарів.

Оригінальна альтернатива стандартній вітрині для солінь – діжка з натурального дубу «Pickles Tub», розроблена Хітлайн для належного зберігання та яскравої презентації продуктів. За рахунок вбудованого агрегату діжка може встановлюватися у будь-якій зоні торгового залу.

Відділ овочів та фруктів обладнаний вертикальною вітриною «Louisiana VF», яка поєднує в собі зручну конструкцію для викладки товарів поза торговим залом та стильне рішення для реалізації свіжих продуктів.

Missouri M, Indiana M
Indiana M
Indiana M
Indiana M D, Indiana M
Indiana M, Indiana M D
Indiana M, Indiana M D, Pickles Tub 20
Indiana M, Indiana M D, Pickles Tub 20
Indiana M D
Louisiana VF
Louisiana VF
Магазин Файно-маркет