Експорт до ЄС набирає обертів: Хітлайн поставив обладнання для нових магазинів у Чеській Республіці

//Експорт до ЄС набирає обертів: Хітлайн поставив обладнання для нових магазинів у Чеській Республіці

Хітлайн стрімко освоює європейський ринок, збільшуючи обсяг експорту на 30%, порівнюючи з минулим роком. Європейські рітейлери вибирають наші холодильні меблі через їх багатофункціональність, стильний дизайн та енергоефективність, а також відповідність європейським стандартам.

Чеські магазини TEMPO MARKET, COOP та JIP, будучи задоволеними минулим співробітництвом з компанією Хітлайн, знову віддають перевагу нашим вітринам для успішної реалізації продуктів.

Обладнання для JIP, лютий 2019 р.: холодильні вітрини «Missouri М PS», гастрономічні пристінні вітрини «Louisiana D» та «Indiana medium LT». ​

Missouri A PS
Missouri A patisserie
Louisiana D
Louisiana D
Indiana medium LT

Обладнання для COOP, лютий 2019 р.: холодильні вітрини «Missouri М PS», гастрономічні пристінні «Louisiana», спеціалізовані вітрини для продажу фруктів та овочів «Louisiana VF» з функцією парозволоження, низькотемпературні шафи «Kansas HLT».

 

Missouri M PS, Louisiana D
Louisiana
Louisiana VF
Kansas HLT A

Обладнання для TEMPO MARKET, березень 2019 р.: гастрономічні вітрини «Missouri М PS», теплова вітрина «Missouri heat BM», пристінні гастрономічні вітрини «Indiana M D», спеціалізовані вітрини для продажу фруктів та овочів «Louisiana VF» з функцією парозволоження, низькотемпературні шафи «Kansas HLT».

 

Missouri M PS, Missouri M heat BM
Louisiana VF
Indiana M D
Kansas HLT VA