7 ДОСЯГНЕНЬ КОМПАНІЇ ХІТЛАЙН: ПІДСУМКИ 2018 РОКУ

//7 ДОСЯГНЕНЬ КОМПАНІЇ ХІТЛАЙН: ПІДСУМКИ 2018 РОКУ

В кінці кожного року прийнято підводити підсумки, і ми також дотримуємося цієї традиції.

Рік, що минає 2018 р. , став значущим для нашої компанії. Ми освоювали ринки інших країн, знайомлячи їх з продукцією Хітлайн, збільшували обсяги виробництва, брали участь у виставках, розробляли нове обладнання, і не тільки. За рік ми зробили багато:

  • У 2018 році компанія Хітлайн розробила понад 60 нових моделей холодильного обладнання.
  • Наша компанія не тільки розробляла нове обладнання, а й покращувала вже існуюче.
  • Більше 500 – саме стільки торгових об’єктів було оснащено обладнанням ТМ Хітлайн за цей рік. При цьому варто відзначити, що тільки до однієї великої торговельної мережі України відноситься 150 магазинів, в які ми поставили свою продукцію.
  • Обсяги виробництва, в порівнянні з 2017 роком, зросли на 23%.
  • Експорт продукції за 2018 рік збільшився на 120%. Тепер наше обладнання поставляється в 20 країн. Це не тільки держави, розташовані в ЄС і колишньому СНД, але і країни Близького Сходу, Африки, а також Австралія.
  • В цьому році ми взяли участь у провідній українській виставці «Індустрія торгівлі», де представили нові моделі холодильного обладнання, велика частина з яких працює на R290, а також в черговий раз стали учасником міжнародної виставки «RetailShow2018» в Варшаві, на якій були по достоїнству оцінені європейським рітейлом.
  • Восени цього року ми провели презентацію нового енергоефективного обладнання нашої компанії, на якій обговорили питання переваг використання CO2 та інших енергозберігаючих хладагентів в холодильній техніці.

Підводячи підсумки, цей рік був насиченим і ми багато змогли зробити. Ми покращували виробництво, створювали нові цехи, закуповували верстати і навіть побудували завод по серійному виробництву холодильного обладнання. Кількість замовлень на нашу продукцію значно зросла в порівнянні з 2017 роком, саме тому ми не збираємося зупинятися на досягнутому, будемо і далі розвивати підприємство, покращувати обладнання і робити все, щоб наші клієнти завжди були задоволені!

width="750"

Ми вітаємо всіх наших партнерів з наступаючим Новим роком і дякуємо за довіру, надану компанії Хітлайн! Бажаємо, щоб Новий 2019 рік став для вас ще більш вдалим, прибутковим і результативним, ніж попередній. Нехай всі ваші мрії збуваються, а наша співпраця буде плідною та взаємовигідною!