MY MARKET у БОЛГАРІЇ ЗРОБИВ АКЦЕНТ НА ОБЛАДНАННІ ДЛЯ КОЖНОЇ ГРУПИ ТОВАРУ

//MY MARKET у БОЛГАРІЇ ЗРОБИВ АКЦЕНТ НА ОБЛАДНАННІ ДЛЯ КОЖНОЇ ГРУПИ ТОВАРУ

Чим сильніше магазин піклується про якість і свіжість продуктів, тим більше людей він приваблює. Саме тому новий магазин «My Market», що відкрився в Болгарії, зробив акцент на спеціалізованому обладнанні від компанії Хітлайн під кожну групу товарів.

Великий асортимент продуктів харчування, кулінарія, кондитерський відділ – все це можна зустріти практично в кожному сучасному магазині. Цим вже нікого не здивуєш. Правильний вибір обладнання зі спеціалізованими температурними режимами і системами охолодження забезпечує свіжість і безпеку товарів. Ось що є основним критерієм для покупців!

Холодильні вітрини «Missouri M PS», виконані у вишуканому білому кольорі, мають велику місткість і гармонійно поєднуються з іншим обладнанням, встановленим в торговому залі магазину. Спеціалізована кондитерська вітрина «Missouri М patisserie» висотою 1270 мм, створює єдину лінію з «Missouri М». Висувні піддони полегшують роботу продавців і дозволяють створювати витончені композиції на нижньому ярусі вітрини.

Особливу увагу в «My Market» приділили вибору холодильного обладнання для продажу і демонстрації свіжого м’яса. Спеціалізована вітрина «Missouri М meat» з системою статичного охолодження і додатковим охолоджуючим піддоном, на відміну від вітрин з динамічним охолодженням, створює ідеальні умови для зберігання м’яса.

Готова продукція з відділу кулінарії, на відміну від інших товарів, потребує особливого теплового режиму, тому для неї була поставлена ​​теплова вітрина «Missouri M heat BM». Страви, представлені з її допомогою, будуть залишатися теплими, привертаючи увагу покупців апетитним зовнішнім виглядом і ароматом.

Поставлені компанією Хітлайн пристінні вітрини «Louisiana D» не тільки підходять для зберігання різних типів продуктів, але і володіють великою місткістю, займаючи при цьому зовсім небагато місця.

Для овочів і фруктів в магазині встановлено спеціалізовані холодильні вітрини «Louisiana VF». Завдяки пересувним стелажів створювати експозицію можна у підсобному приміщенні, не порушуючи роботу торгового залу.

 

My Market
My Market
My Market
Missouri M PS, Missouri M meat
Missouri M heat BM, Missouri M patisserie
Louisiana D
Louisiana D
Louisiana VF
My Market