Відмінно працюємо – добре відпочиваємо! Колектив Хітлайн яскраво зустрів новий 2019 рік

//Відмінно працюємо – добре відпочиваємо! Колектив Хітлайн яскраво зустрів новий 2019 рік

В українському стилі, у вишиванках і шароварах, віночках і яскравих хустках, з піснями і танцями пройшов новорічний корпоратив Хітлайн.

Компанія зустріла новий 2019 рік по-сімейному привітно в рідних стінах. Захід був організований івент-компанією «Shtrudil» за мотивами твору Миколи Гоголя «Ніч перед Різдвом» з циклу «Вечори на хуторі біля Диканьки». Тематика ідеально підійшла співробітникам компанії, оскільки дала можливість усім гостям надіти національний одяг і атрибути. Дрес-код був дотриманий повністю, наряди продумані до дрібниць, а декорації – до найдрібніших деталей.

Гостей при вході зустрічали аніматори і проводжали у фотозону, де за бажанням можна було вдягнути українські костюми і сфотографуватися з відповідним реквізитом.

Колеги привітали один одного з Новим роком за святковим столом, танцювали, брали участь у конкурсах і дивилися розважальну програму. Без сумніву, свято залишило безліч позитивних емоцій і вражень.

Говорять, як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш. Якщо вірити цій народній мудрості, для колективу Хітлайн 2019 рік буде активним, продуктивним і принесе компанії подальший розвиток і нові перемоги.