Рітейл Чехії обирає вітрини Хітлайн

//Рітейл Чехії обирає вітрини Хітлайн

Яким має бути холодильне обладнання, щоб йому віддавали перевагу замовники? Якісним, надійним, практичним. Холодильним вітринам Хітлайн, що відповідають усім європейським вимогам і за конкурентними цінами, черговий раз віддає перевагу велика міжнародна мережа супермаркетів COOP.

На початку січня в чеському місті Хотеборж (Chotebor) відкрив покупцям свої двері новий магазин мережі COOP. Холодильне обладнання для магазину традиційно виготовив Хітлайн. Замовники обрали моделі лінійок «Missouri» та «Louisiana», які гармонійно інтегруються в будь-який дизайн, промоціональні вітрини «Virginia cube self» і низькотемпературні шафи «Kansas HLT A».

Так, технічні характеристики моделі «Louisiana VF» з похилими полицями дозволяють максимально виграшно представити овочі, зелень і фрукти. Їх місткість дає можливість розмістити великий об’єм товарів, а мобільність дозволяє скоротити час на логістичні операції в магазині.

Для продажу свіжого м’яса, сирів, кулінарії замовник обрав холодильні вітрини «Missouri М PS» і «Missouri М self». Молочну продукцію розмістив на пристінних вітринах «Louisiana», а заморожену продукцію – на полицях низькотемпературних шаф «Kansas HLT A». Ці моделі дозволяють заощадити простір супермаркету, розмістити велику кількість товару на полицях і вигідно представити його на огляд споживачеві.

На очі покупцям одразу ж потрапляють ковбасні вироби, розміщені на промоціональних вітринах «Virginia cube self». Вони створюють широку товарну експозицію, виграшно презентуючи товар.

Можна відмітити, що сьогодні COOP для своїх супермаркетів обирає практичні та зручні вітрини. Холодильне обладнання Хітлайн, що має оптимальне співвідношення габаритів і місткості, стовідсотково відповідає цим вимогам. Компанія не зупиняється на досягнутому й, отримуючи зворотній зв’язок від клієнтів, впроваджує нові технологічні рішення, вдосконалює продукцію, що випускається, і в результаті отримує більшу кількість продажів готових рішень.

width="750"

width="750"

width="750"

width="750"

width="750"

width="750"