Екологічний проект Хітлайн у Фінляндії на CO2

//Екологічний проект Хітлайн у Фінляндії на CO2

Європейські стандарти холодильного обладнання в першу чергу акцентують увагу на екологічності і поновлюваності джерел енергії. Вибором скандинавських країн найчастіше стає СО2 – нешкідливий для озонового шару природний холодоагент з високою холодопродуктивністю. Хітлайн здійснив постачання холодильних меблів, що працюють на СО2, у новий магазин формату «біля дому» в Мариехамне, Фінляндія. Також найближчим часом відбудеться відкриття нового супермаркету в сусідній Швеції з вітринами Хітлайн, що працюють на цьому екологічному холодоагенті.

Заморожені продукти у торговельній залі представлені для покупців у низькотемпературних вітринах «YUKON MH 200 LTO» з панорамним склінням і прозорими кришками push-pull.

Для зберігання і експозиції делікатесів встановлена ​​вітрина-трансформер «SYMPHONY MG 120 DELI CONVERTIBLE», що дозволяє організувати продаж продуктів як за допомогою продавця, так і в режимі самообслуговування.

Продажі різних продуктових груп здійснюються за допомогою полувертикальном вітрин «LOUISIANA eco MSV 105 MTD» з розсувними енергозберігаючими дверима.

Все торгове холодильне обладнання укомплектовано ЕРВ, а сам магазин обладнаний системою адаптивного управління і комп’ютерного моніторингу.

Холодильні вітрини Yukon MH 200 LTO 088-DLM-375, Yukon MH 200 LTO 088-DLM-TL, Louisiana eco MSV 105 MTD 160-DLM-375, Symphony MG 120 deli convertible 125-DBM-250, супермаркет KEA-market у Фінляндії

Вітрини для заморожених продуктів Yukon MH 200 LTO 088-DLM-375, Yukon MH 200 LTO 088-DLM-TL, супермаркет KEA-market У Фінляндії

Напіввертикальна холодильна вітрина Louisiana eco MSV 105 MTD 200-DLM-375, супермаркет KEA-market у Фінляндії

Супермаркет KEA-market у Фінляндії