Правильний вибір холодильного обладнання – запорука успішного бізнесу: інтерв’ю з керівництвом мережі магазинів «Ідеал»

//Правильний вибір холодильного обладнання – запорука успішного бізнесу: інтерв’ю з керівництвом мережі магазинів «Ідеал»

У грудні 2018 року після реновації відкрився одеський гіпермаркет «Ідеал». В інтерв’ю керівники торгової мережі розповіли про свої об’єкти, відносини з партнерами та плани на майбутнє.

Розкажіть про бренд «Ідеал».

«Ідеал» – це українська компанія з багаторічною історією. Родзинка наших супермаркетів в тому, що ми відкриваємо магазини «для своїх» з широким асортиментом товарів і особливою програмою лояльності. Оптові ціни діють при покупці від 2-х одиниць товару, що дозволяє клієнту придбати товари зі знижкою.

Скільки супермаркетів відкрито на сьогодні? Якого формату? В яких містах?

На сьогодні мережа «Ідеал» представлена ​​в двох містах – Одесі та Херсоні. В неї входять магазини кількох форматів: 2 оптово-роздрібних бази, 3 супермаркети й 1 гіпермаркет.

В кінці минулого року ви відкрили гіпермаркет «Ідеал» в Одесі. Чому ви віддали перевагу холодильному обладнанню Хітлайн?

Оновлений гіпермаркет «Ідеал», який і раніше відповідав високим вимогам, тепер став ще зручнiшим. Ми постаралися задовольнити запити найвимогливіших покупців і суттєво розширили асортимент товарів. У м’ясний відділ щодня надходить партія свіжого м’яса: соковита телятина, дієтична індичка, ніжний кролик. А в рибному відділі ми зібрали велике різноманіття свіжої та солоної морської і річкової риби. Всю цю продукцію необхідно зберегти ідеально свіжою. Тому обирали холодильні вітрини, які відповідали б усім нормам, включаючи важливий факт енергозбереження. Холодильне обладнання виробництва Хітлайн – це сучасний ергономічний дизайн і кращі технічні характеристики.

Це перший ваш досвід роботи з компанією Хітлайн чи ви співпрацювали раніше?

Так, вірно, це наш перший досвід співпраці. Ми серйозно підійшли до питання вибору холодильних вітрин і вивчили різні існуючі пропозиції на ринку в рамках співвідношення ціна / якість / дизайн / гарантії. Провівши комплексний аналіз цих критеріїв, а також енергозбереження та термінів поставки, наша компанія зупинила свій вибір на вітринах Хітлайн.

Що важливе для вас при виборі холодильного обладнання для ваших супермаркетів?

Правильний вибір холодильного обладнання – запорука успішного бізнесу, тому ми, в першу чергу, звертаємо увагу на енергозберігаючі характеристики (на сьогодні це питання стоїть особливо гостро), зручність для покупця та продавця. Також повинна бути можливість коригування конфігурації (при необхідності), низька зношуваність обладнання та, звичайно, сучасний лаконічний дизайн і лояльна цінова політика.

Чим приваблює вас холодильне обладнання виробництва Хітлайн?

Ефективність продажів в гіпермаркеті залежить не лише від якості та асортименту товару, але й від способу його розміщення. Однотипне обладнання залишилося в минулому, сьогодні під кожну категорію продуктів створюється оптимальний вид вітрин. Хітлайн пропонує великий вибір моделей холодильного обладнання, які допомагають ритейлу продавати.

Чи задоволені ви результатом співпраці? Чи плануєте співпрацювати в подальшому?

Так, співпрацею задоволені. У наших амбітних планах є подальше розширення, модернізація та реновація мережі. В майбутньому ми плануємо відкривати нові об’єкти мережі «Ідеал» і розраховуємо на партнерство з Хітлайн.