Вітрини Хітлайн у паризькому бутику м’ясних делікатесів

//Вітрини Хітлайн у паризькому бутику м’ясних делікатесів

У Франції зростає популярність маленьких функціональних магазинів, де здійснюється не тільки безпосередньо продаж, але й підготовка товарів до реалізації. Новий бутик м’ясних делікатесів такого формату, обладнаний вітринами Хітлайн, відкрився у Парижі.

Центральною точкою торгової зали стала вітрина «Missouri MC 120 accent PS M», на барабані якої викладка делікатесної продукції виглядає найбільш ефектно. Для демонстрації і продажу м’яса, підвішеного на гаках, у торговій залі встановлена ​​вертикальна вітрина «Missouri MC 120 crystal S M».

У магазині у зоні між торговою залою і м’ясним цехом встановлена ​​вітрина з широким функціоналом «Indiana MV meat D M», що дозволяє поповнювати продуктову експозицію з боку м’ясного цеху відразу після її приготування, не виходячи у торгову залу.

Загальний зовнішній вигляд обладнання виконаний під дерево, що додає натуралістичний вигляд торговій залі.

Вітрини Missouri MC 120 accent PS 130-DBM, Missouri MC 120 deli PS 130-DBM, спеціалізована вітрина для продажу м'яса Missouri MC 120 crystal S 203-D/DLM

ВітринаMissouri MC 120 accent PS 130-DBM

Вітрини Missouri MC 120 accent PS 130-DBM, Missouri MC 120 deli PS 130-DBM, спеціалізована вітрина для продажу м'яса Indiana MV 080 meat D 205-DLM