Вітрини Хітлайн у Модііні, Ізраїль

//Вітрини Хітлайн у Модііні, Ізраїль

Хітлайн на постійній основі здійснює постачання холодильного обладнання ізраїльському продуктовому ритейлу. Цього разу наша компанія спільно з партнером у Ізраїлі оснастила новий супермаркет у місті Модіін.

Дизайн магазину Супер Офір виконаний у теплих контрастних тонах з великою кількістю дерев’яної обробки, що створює атмосферу оазису серед пустелі.

Центральною точкою уваги у торговельній залі став острів вітрин «Indiana eco ASV 070 MTO 130-DLM», укомплектований торцевими елементами «Indiana eco ASV 070 MTO 130-DLM-TL». За рахунок своєї невеликої висоти він став ідеальним рішенням для вибору товару, сприяючи огляду інших відділів магазину.

Продаж заморожених продуктів здійснюється у «Yukon 2 MH 160 LTO 088-DLM» з панорамним склінням, оснащених суперструктурою для супутніх товарів.

Пристінні вітрини «Indiana MV 080 MTO 205-DLM» і «Indiana MV 090 MTO 205-DLM» встановлені для демонстрації і продажу продуктів у пакованні.

Лінія реалізації фасованої м’ясної продукції та інших делікатесів сформована вітринами модельного ряду «Мissouri MС 120 deli PS 130-DBM». Тут же встановлена вітрина з каскадною викладкою «Мissouri MC 120 cascade self 130-DLM» у режимі самообслуговування.