Розширюємо присутність на Близькому Сході: два нових магазини в ОАЕ

//Розширюємо присутність на Близькому Сході: два нових магазини в ОАЕ

Хітлайн став постачальником холодильних меблів для двох нових об’єктів у місті Шарджі, розташованому в ОАЕ на березі Перської затоки поблизу Дубая. Поставлене спільно з регіональним партнером холодильне обладнання розроблено з урахуванням тропічного клімату регіону та найкращим чином сприяють збереженню властивостей продуктів.

Для одного із супермаркетів холодильні вітрини були декоровані дерев’яними елементами, завдяки чому інтер’єр магазину створює атмосферу вишуканості та затишку. У супермаркеті були встановлені холодильні вітрини «Missouri А PS», холодильні вітрини «Missouri A fish self» для продажу риби на льоду, комбіновані низькотемпературні вітрини «Alaska combi-2», пристінна низькотемпературна вітрина «Indiana LT», пристінні вітрини «Louisiana» та спеціалізовані пристінні вітрини «Louisiana FV» для продажу фруктів та овочів.

Alaska combi
Alaska combi
Louisiana
Alaska combi
Louisiana
Indiana LT
Louisiana
Missouri А fish self
Missouri A PS

До групи поставки для магазину у форматі «біля будинку» увійшли холодильні вітрини «Missouri А PS», холодильні вітрини «Missouri A fish self» для продажу риби на льоду, кондитерські холодильні вітрини «Missouri A slim patisserie ОS», пристінні вітрини «Louisiana» та спеціалізована пристінна вітрина «Louisiana FV» для продажу фруктів та овочів.

Missouri A PS
Missouri A PS
Missouri A PS
Missouri A fish self
Missouri A fish self
Missouri A fish self
Missouri A slim patisserie OS 160
Missouri A slim patisserie OS 160
Louisiana FV, Louisiana