Мінімум простору – максимум охолодженого продукту: нестандартне рішення для мінімаркету «Наша Ряба»

//Мінімум простору – максимум охолодженого продукту: нестандартне рішення для мінімаркету «Наша Ряба»

Не секрет, що ТМ «Наша Ряба» реалізує м’ясні вироби не тільки в супермаркетах, але і в фірмових магазинах. У жовтні минулого року відкрився міні-маркет відомої мережі в місті Кропивницького, що пропонує своїм покупцям широкий асортимент свіжого м’яса (курка, яловичина, свинина), субпродуктів, ковбас і сирів. Постачальником холодильного обладнання для даного об’єкта стала компанія Хітлайн.

Ми реалізували рішення, яке дозволило розмістити максимальну кількість продукції на невеликої торгової площі. Завдяки власній розробці, яка не має аналогів в Україні, – кутовому елементу модельного ряду «Indiana M» – нам вдалося ефективно використовувати кожен квадратний метр простору.

Холодильні гірки «Indiana M» з горизонтальним розміщенням випарника мають максимальний «open front» для покупця. Це дає можливість показати і продати велику кількість товарів.

Все пристінні вітрини укомплектовані енергозберігаючими дверима, що знижує енергоспоживання на холодопостачання до 40% і підвищує якість зберігання продукту.

Ключовим моментом політики ТМ «Наша Ряба» є пропозиція охолодженого м’яса, тому свіжість і зовнішній вигляд продукції для магазинів мережі на першому місці. Курячі ніжки, теляча вирізка, свинячий ошийок виглядають в вітринах «Indiana M» ще смачніше за рахунок м’якого рожевого світла.

Українці вибирають продукцію «Нашої Ряби» за натуральність і приємний смак, а «Наша Ряба» вкотре обирає холодильне обладнання Хітлайн за нестандартні рішення. Вибір на користь наших вітрин – найкраще підтвердження ефективності роботи компанії.

Indiana M D
Indiana M D
Indiana M D
Indiana M D
Indiana M D
Мінімаркет Наша ряба