Хітлайн – лідер експорту холодильних меблів у 2020 році

//Хітлайн – лідер експорту холодильних меблів у 2020 році

У 2020 році пандемія змусила світ змінитися, підштовхнувши бізнес до нових рішень та швидкої реакції на виклики. Хітлайн як виробниче підприємство зберіг робочі місця, незважаючи на економічний спад у світі, а також забезпечив умови для зниження поширення коронавируса. Уміння адаптуватися до непередбачених обставин допомогло компанії збільшити обсяг виробництва, вийти на нові ринки.

Протягом останніх чотирьох років Хітлайн активно розвиває експортний напрям, паралельно розширює асортимент, охоплюючи все більше потреб рітейлу. Ми розробляємо обладнання відповідно до останніх світових тенденцій ринку, акцентуючи увагу на екологічності та енергоефективності. За підсумком фінансових 2019-2020 років ми стали лідером експорту холодильних меблів для рітейлу в Україні. Список країн, куди ми постачаємо обладнання, розширився до 42, серед яких США, Канада, Німеччина, Франція, Великобританія, Італія, Ірландія, Ісландія, Швейцарія, Бельгія, Нідерланди, Швеція,Хорватія, Чорногорія, Ізраїль, ОАЕ, Австрія, Австралія, Казахстан, Латвія, Литва, Естонія, Білорусь, Молдова, Румунія, Польща, Болгарія, Північна МакедоніяФінляндія, Словаччина, Чехія, Португалія, Кіпр, Вірменія, Росія, Азербайджан, Єгипет, Оман, Кувейт, Киргизстан, Грузія.

У той же час Хітлайн не збирається йти з внутрішнього ринку, продовжуючи співпрацювати з практично усіма торговими мережами України.